Sorularınız mı var?

+90 312 395 38 79
Tech-NAM

Tech-NAM

Tech-Nam Analitik Sistemler (Tech-Nam), yenilikçi, rekabetçi, ekonomik ve teknolojik analitik cihazlar geliştirmek ve Türk ile Hinterland pazarları için bilgili mühendislerle olağanüstü bir hizmet organizasyonu oluşturmak amacıyla 1992 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuştur. Tech-Nam, Atomik Absorpsiyon Spektrometresi (AAS), Atomik Floresans Spektrometresi (AFS), UV/Vis Spektrofotometre sistemleri ve VERSA sıvı işleme sistemleri dahil olmak üzere bilimsel cihazların tasarımı, üretimi ve servisine adanmıştır.

Bugün, Tech-Nam gıda endüstrisi için keskin bilimsel teknolojiden geniş bir pazar yelpazesine hizmet eden 6 tür kendi içinde yenilik yaparak geliştirdiği cihaz üretmektedir. Bu ürünler, çoğunlukla niş pazarlarda yüksek düzeyde analitik teknoloji bilgi birikimimiz ve gelişmiş müşteri destek sistemimiz sayesinde lider pazar paylarına sahiptir. Segment, temel analitik ve ölçüm teknolojileri geliştirir ve yeni teknolojilerini diğer iş segmentlerine aktararak lider bir rol oynar.

Tech-Nam'ın misyonu, benzersiz, yüksek kaliteli analitik cihazlar sunmak ve bunları uzun vadeli teknik destekle desteklemek, bunların hepsini müşterilerin karşılayabileceği bir fiyatla sağlamaktır.